Belek

Poloha

Belek představuje nevelké středisko, které se nachází u Středozemního moře, konkrétně mezi letovisky Antalya a Alanya. Belek oceníte, pokud máte rádi luxus a golf a jsou-li vám nesympatické přelidněné pláže. To vše vám toto letovisko nabízí.


Turecko zájezdy

Ubytování a hotely

Letovisko Belek je skutečně velmi luxusní a je určeno především takové klientele, která nemá hluboko do kapsy. Ubytovací možnosti jsou zde přepychové. Málokterý hotel zde má méně než čtyři hvězdičky. A jaký konkrétní hotel si vybrat? Záleží jen na vás. Tipem mohou být tyto hotely: Ic Satai, Club Vera Paradiso, Club Voyage Belek Select, Adam & Eve Hotel, Club Asteria, Kaya Belek, Spice Spa Belek, Magic Life Waterworld Village.

Moře a pláže

Belek vám nabízí dvanáct kilometrů nádherných písčitých pláží. Máte-li rádi soukromí a pohodlí, oceníte to, že všechny velké klubové komplexy mají své vlastní pláže, které jsou poměrně dost široké. Kromě toho vám pláže nabízí veškerý komfort v podobě občerstvení a dalších služeb, kterými se můžete nechat hýčkat. Samozřejmostí je krásně čisté moře azurové barvy.

Zajímavá místa

Snad nejzajímavějším, nebo lépe řečeno nejoblíbenějším, místem v Beleku jsou golfová hřiště, kterých je tu šestnáct. Jde o originální a velmi zajímavá hřiště, které představují mnohé výzvy pro různě zdatné golfisty. Omrzí-li vás golf, vydejte se do okolí letoviska. Můžete navštívit oblíbená antická města Perge či Side, ve kterých najdete mnoho amfiteátrů, chrámů a dalších antických památek. Zajímavý a oblíbený je také Národní park Köprülü, ve kterém se budete kochat nádhernou subtropickou přírodou a je tu možnost okusit i rafting na divoké řece. Dopřejte si na své dovolené trochu adrenalinu.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená, Egypt dovolená. Řecko dovolená a Dovolená v Turecku Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Nádherná Itálie dovolená je jako zrozená pro dovolenou. Další možností jsou nádherné Maledivy dovolená. Předpověď počasí Turecko na 5 dní a aktuální stav počasí.